Pirmsspēles intervija!

15:00 24. novembris, 2018

Pirmsspēles intervija ar FK “Nikars” kapteini Dmitriju Zabarovski.

Pēdējā Latvijas čempionāta spēlē Jūs zaudējāt FK “Raba”, līdz šim regulārajā čempionātā FK“Nikars” nav zaudējis kopš 2013. gada 24. novembra. Kā Jūs varētu komentēt šo spēli un noskaņojumu komandā?

Mēs zaudējām spēcīgam pretiniekam ļoti saspringtā cīņā. FK“Raba” veiksmīgi izmantoja visus pretuzbrukumus. Manuprāt, mums trūka meistarības realizēt savus vartu gūšanas momentus. To, kas bijis, vairs neizmainīt, tāpēc tagad, izanalizējot kļūdas, visas mūsu domas ir pie spēles ar FK“Beitar”.

 Uzreiz pēc spēles ar FK“Raba” Jūsu komanda pilnā sastāvā pameta laukumu, nepaspiežot rokas pretiniekiem un tiesnešiem.

Tas bija mūsu, uz emocijām pieņemts lēmums, nevēlos to apspriest. Varu pateikt tikai to, ka pēc dažām minūtēm mēs iegājām pretinieku komandas ģērbtuvē un paspiedām viens otram rokas. Mēs atzīstam, ka zaudējām šo spēli. Pie tiesnešiem mēs negājām, un to es komentēt nevēlos.

 Daudzi šo čempionātu sauc par pašu interesantāko pēdējo gadu laikā. Kādas ir Jūsu domas par to, kādi plusi un mīnusi?

Galvenais pluss – neprognozējamas spēles, kā rezultātā vairāk skatītāju tribīnēs. Domāju, ja nenotiks nekādas lielas izmaiņas, tad izslēgšanas spēļu sērijā skatītāju būs vēl vairāk. Galvenie mīnusi - manuprāt, tie ir totalizātori un tiesnešu darbs. Nezinu, kā cīnīties ar šo problēmu. Pirms kāda laika mēs sākām publicēt video ar nopietnām tiesnešu kļūdām, lai pievērstu uzmanību šai problēmai, bet, iespējams, tiesneši to uztvēra kā izaicinājumu .

Kā Tu domā, kas varētu palīdzēt telpu futbola attīstībai Latvijā.

Manuprāt, lielākajai daļai no mums vajadzētu mainīt savu attieksmi pret šo sporta veidu. Spēlētājiem jānāk laukumā tikai pēc uzvaras un pastāvīgi domāt par attīstību treniņos. Arī treneriem ir nepieciešama pastāvīga attīstītīšanās. Tiesnešiem ir jāsaprot, ka uz laukuma galvenie ir spēlētāji, bet tiesnesis tikai apkalpo spēli, neļaujot ņemt virsroku emocijām un nenostādot sevi priekšplānā. Ļoti gribētos sajust uzmanību no LFF vadības puses. Domāju, ka viņu klātbūtne svarīgās spēlēs nāktu mums tikai par labu.

 

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike