Pirmajā K.Jerjomenko kausa spēlē Nikars ar rezultātu 3:4 piekāpjas Tulpar

21:45 16. decembris, 2014

Starptautiskā telpu futbola turnīra “K. Jerjomenko kausa izcīņas” otrā posma spēlē septiņkārtējie Latvijas telpu futbola čempioni FK "Nikars" otrdien, 16.decembrī, savā laukumā uzņēma Kazahstānas čempionāta klubu “Tulpar” (Karaganda). Abām komandām šī spēle bija ļoti svarīga no kopējā turnīra tabulas viedokļa, jo spēles zaudētājs praktiski zaudētu iespējas uz kvalificēšanos sacensību finālčetriniekam.

PIRMAIS PUSLAIKS

Spēles sākumā pārsvars bumbas kontrolē bija “Tulpar” futbolistiem. Rezultātu 4.minūtē atklāja “Tulpar” komandas spēlētājs #6 Tales, izpildot spēcīgu sitienu pēc tam vārtu labajā apakšējā stūrī. Minūti vēlāk #8 Bolinja dubultoja pārsvaru, noslēdzot partnera piespēli pie vārtu labā staba. Šajā brīdī „Nikars” galvenais treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu.

Tomēr neilgi pēc tam „Tulpar” guva trešos vārtus, kad ar precīzu sitienu vārtu kreisajā devītniekā izcēlās #2 Knaub. Spēles turpinājumā „Nikars” līdzsvaroja spēles gaitu, Orlando Duartes vadītā komanda devās krietni drošāk uzbrukumos un presingoja pretinieku jau viņa laukuma pusē.

Izrādītā ofensīva vainagojās ar panākumu 17.minūtē, kad „Nikars” komandas rindās pēc komandas biedru pārķertās piespēles no tuvas distances viesu komandas vārtsargu pārspēja #23 Andrejs Šustrovs. Neilgi pēc tam jau #7 Maksims Seņs (Nikars) trāpīja pa vārtu stabu.

Uzņemto tempu „Nikars” komandai tomēr neizdevās pārvērst vārtu guvumos. Tieši pretēji – „Tulpar” izdevās gūt ceturtos vārtus. Ar precīzu sitienu mača 22.minūtē izcēlās #6 Thales, kurš epizodē izcēlās ar augstu individuālo meistarību un pārspēja „Nikars” vārtsargu Aigaru Bondaru. Pirmā puslaika izskaņā brīdinājumu saņēma „Tulpar” vārtsargs #1 Miodrag Aksentievic.

OTRAIS PUSLAIKS

Uzreiz pēc pārtraukuma pirmā „Nikars” komandas spēlētāju kombinācija vainagojās ar panākumu. Otro reizi šajā spēlē vārtus guva #23 Andrejs Šustrovs. Spēles turpinājumā „Nikars” turpināja uzbrukt, veidot bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Vienā no spēles epizodēm portugāļu leģionārs Arnaldo Pereira nerealizēja izgājienu viens pret viens, jo duelī spēcīgāks izrādījās vārtsargs. Spēles turpinājumā vairākās epizodēs mājinieku vārtus glāba Aigars Bondars.

Arī otrā puslaika turpinājuma komandas turpināja veidot momentus pie pretinieku vārtiem. Otrā puslaika izskaņā, lai panāktu vismaz izlīdzinājumu, „Nikars” galvenais treneris Orlando Duarte cīnā sūtīja piekto spēlētāju, kura funkcijas šodien uzņēmās Maksims Seņs. Izvēlētā vairākuma taktika vainagojās ar gūtajiem vārtiem spēles 48.minūtē, kad precīzs sitiens pēc veiksmīgi izspēlētas kombinācijas padevās #11 Igoram Avanesovam. Neilgi pēc tam Maksims Seņs nopelnīja brīdinājumu.

„Nikars” futbolisti centās vērst situāciju par labu, tomēr šoreiz arī ar 25 minūtēm otrā puslaika garumā pietrūka, lai panāktu vismaz neizšķirtu. Orlando Duartes vadīta komanda piedzīvoja trešo zaudējumu turnīrā, savukārt „Tulpar” spēruši platu soli iekļūšanai finālčetriniekā. Kazahstānas klubs trešdien, 17.decembrī, plkst 19:00 tiksies ar Jekaterinburgas „Sinara”, pret kuriem savukārt „Nikars” spēlētāji centīsies iepriecināt savus līdzjutējus un noslēgt turnīru ar uzvaru dienu vēlāk – 18.decembrī plkst 19:00.

Spēles protokols AMFR.ru mājaslapā:

Sekojiet FK „Nikars” aktuālajām ziņām, informācijai par pretiniekiem un intervijām ar kluba spēlētājiem pirms turnīra spēlēm arī FK „Nikars” sociālajos tīklos internetā: Facebook: /fknikars, Instragram: /fknikars un Twitter: /fknikars.