Orlando Duarte: pirmā puslaika sākumā izskatījāmies kā bērni

12:37 5. oktobris, 2018

Latvijas čempioni FK "Nikars" ar nepatīkamu zaudējumu ceturtdien, 4. oktobrī, iesāka Jelgavā notiekošo UEFA Telpu futbola Čempionu līgas pamatkārtas 7. apakšgrupas turnīru, ar rezultātu 0:7 atzīstot Polijas spēcīgākā kluba "Rekord Bielsko-Biała" pārākumu. Piedāvājam noklausīties abu komandu galveno treneru pēcspēles preses konferencē teikto.

"Šī bija nozīmīga uzvara. Zinājām, ka Nikars komandas galvgalī ir ļoti labs treneris, tāpēc nopietni gatavojāmies spēlei. Ļoti svarīgi bija izcīnīt uzvaru pār mājiniekiem tieši turnīra sākumā. Mums bija ļoti laba sagatavošanās pirms šīs spēles, taču tas ir tikai sākums. Pēc šī mača sāksim gatavoties nākamajai spēlei pret Vācijas čempioniem. Ja iepriekšējo reizi mēs no Rīgas atbraucām sliktā noskaņojumā, tad cerams, ka šogad to izdosies izdarīt daudz labāk," tā pēcspēles preses konferencē izteicās “Rekord Bielsko-Biała” komandas galvenais treneris Andrzej Szlapa.

"Apsveicu pretiniekus ar uzvaru. Šī komanda ir smagi strādājusi iepriekšējos gados, lai nonāktu augstā līmenī. Šai komandai ir nodrošināti labi darba apstākļi. Taču mēs nemeklējam attaisnojumus. Pretinieks šodien bija stiprāks. Šī ir īstu vīriešu spēle. Taču mūsu komanda šodien laukumā pirmā puslaika sākumā izskatījās kā bērni... Ielaidām divus ātrus vārtus. Nelielas detaļas vienmēr izšķir rezultātu. Treniņos mēs par tām runājam, spēlētāji zina, ko darīt šādās situācijās, taču šajā spēlē viss notika otrādāk. Līdzīgi kā dzīvē, arī spēlē - ja nav nepieciešamā rakstura un attieksmes, cerēt uz pozitīvu rezultātu nevar un parasti tiek piedzīvots zaudējums. Otrajā puslaikā spēlējām krietni labāk. Manis vadītās komandas vienmēr cīnās līdz galam! Mēs nekad nepadodamies. Taču, ja mēs spēlēsim arī turpmāk tā, kā to darījām šodien spēles sākumā, šajā turnīrā piedzīvosim trīs zaudējumus," preses konferences ievadā izteicās FK “Nikars” galvenais treneris Orlando Duarte.

Turnīra turpinājumā FK "Nikars" jau šodien plkst. 19:30 gaida tikšanās ar Rumānijas klubu "Informatica Timisoara", kas savā pirmajā spēlē šajā turnīrā ar rezultātu 0:1 piekāpās Vācijas pārstāvjiem "VfL 05 Hohenstein-Ernstthal".

Ieeja uz turnīra spēlēm Zemgales Olimpiskā sporta centra hallē - bez maksas.

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike