Orlando Duarte: mēs bijām pelnījuši šo uzvaru

10:44 8. oktobris, 2018

Latvijas čempioni FK "Nikars" ar uzvaru noslēdza dalību šī gada UEFA Telpu futbola Čempionu līgas pamatturnīrā, apakšgrupas trešajā spēlē ar rezultātu 4:3 skaistā un aizraujošā cīņā Jelgavā pieveicot aizvadītās sezonas Vācijas telpu futbola labāko vienību “VfL 05 Hohenstein-Ernstthal”. Pēc spēles beigām savās pārdomās par notikušo maču preses konferencē dalījās abu komandu galvenie treneri. Vienlaikus piebildīsim, ka sacensību Elites raundā no šīs grupas tālāk iekļuva Polijas čempioni “Rekord Bielsko-Biała”, kam mērķa sasniegšanai svētdien pietika ar neizšķirtu (1:1) mačā pret rumāņu "Informatica Timisoara".

"Mūsu komandai šī spēle izvērtās ļoti grūti. Kopumā tā bija atvērta spēle. Līdzjutējiem vienmēr gūtie vārti sniedz gandarījumu. Ceru, ka šodien tas nebija izņēmums, taču mums, treneriem, vienlaikus spēle parādīja ļoti daudz komponentes, kur komandai vēl ir jāpieliek. Zinājām, ka ar "Nikars" nevar iesaistīties atklātā spēlē, taču tā šoreiz notika. Pastāvīgi mēs atradāmies iedzinējos, izlīdzinājām rezultātu, atkal ielaidām... Vērtējot spēles statistiku, manuprāt, neizšķirts būtu bijis taisnīgāks rezultāts, jo radīto vārtu gūšanas momentu ziņā mēs bijām pat nedaudz priekšā. Ja turnīra pirmajā mačā pret rumāņiem veiksme bija mūsu pusē, tad šodien tā no mums noteiktās epizodēs novērsās. "Nikars" ir augsti kvalificēta komanda. Bija redzams, ka puiši spēlē ar lielu sirdi un pašatdevi. Tāpat kā mēs, arī mājinieki šovakar ļoti vēlējās uzvarēt," pēc spēles beigām izteicās Vācijas kluba galvenais treneris Petrs Šataļins (Petr Schatalin - angļu val.).

 "Pirmkārt, vēlos pateikt, ka telpu futbols Vācijā pašlaik soli pa solim attīstās. Tiek ieguldīts liels darbs. Vācijas klubi spēlē arvien labāk un labāk. Vācija ir tā valsts, kurā ir visas iespējas telpu futbolam attīstīties vēl vairāk arī nākotnē. Runājot par pašu spēli, jāsaka, ka ar labas organizācijas palīdzību mēs šovakar guvām četrus skaistus vārtus, taču vienlaikus arī zaudējām divus muļķīgus vārtus. Analizējot katru maču, man vienmēr pirmajā plānā būs spēles skaistums. Respektēju kolēģa teikto, tomēr uzskatu, ka šodien mēs bijām pelnījuši šo uzvaru. Mēs ļoti labi bijām gatavi šai spēlei, komanda realizēja to, ko bijām apguvuši treniņos. Vienlaikus esmu ļoti priecīgs redzēt, ka mums ir 19 gadus jauns vārtsargs, kurš ir ļoti ļoti labs vārtsargs [Renārs Šķesters-Kambals]. Mums kopumā šobrīd ir trīs labi vārtsargi. Nezinu pagaidām par mūsu nākotni, taču, ja turpināšu strādāt ar "Nikars", kopā būsim spējīgi uzvarēt Latvijas čempionātu arī šogad," norādīja Orlando Duarte.

Preses konferences pilnā audio versija:

https://soundcloud.com/fknikars/fk-nikars-vfl-05-hohenstein-ernstthal-pecspeles-preses-konference-07102018

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike