Mazs prieciņš bērnunama Orphanage "Vita" Riga puišiem!

13:00 5. februāris, 2015

3. februārī FK Nikars sadarbībā ar Labdarības fondu "You and Me Charity" rīkoja kopējo treniņu kopā ar bērniem no bērnunama Orphanage "Vita" Riga, kas notika pateicoties mūsu komandas spēlētājam Arnaldo un JOMA-SPORT pārstāves Latvijā Anastasijas Kučinskas palīdzību.

Uzzinot, ka bērni no bērnunama Orphanage "Vita" Riga mīl futbolu un spēlē to brīvajā laikā, Anastasija aicināja apmeklēt Latvijas telpu futbola čempionāta spēli FK Nikars - Raita/NP. Pirms šis spēles bērnunamu apmeklēja FK Nikars spēlētājs Arnaldo. Bērni bija ļoti priecīgi par šo notikumu un nolēma sagatavoties tam, apkopoja informāciju par mūsu komandu un spēlētājiem, kā arī bija uzzīmējuši zīmējumus speciāli Arnaldo.

24. janvārī bērni apmeklēja FK Nikars - Raita/NP spēli. Puiši juta līdzi savam jauniegūtajam draugam Arnaldo, ar skaļiem saucieniem atbalstot visu komandu. Pēc spēles bērni iepazinās ar pārējiem FK Nikars spēlētājiem un saņēma autogrāfus, pēc kā komandas galvenais treneris Orlando Duarte aicināja bērnus uz kopīgu treniņu ar visu Nikars komandu.

Un tā 3. janvārī zēni atbrauca uz treniņu pie FK Nikars. Un nevis kā skatītāji, bet kā dalībnieki. Iesildīšanās, spēle un dāvanas no komandas - T-krekli un cepures ar FK Nikars simboliku. Un, protams, cienasts visiem - picas no Anastasijas un Labdarības fonda YOU AND ME, kā arī mājās gatavotais pīrāgs no Arnaldo sievas Kristīnes. Bērni bija sajūsmā! "Tā bija labākā diena manā dzīvē!" – tā izteicās viens no puikām...

Gaidīsim mūsu jaunos līdzjutējus arī nākošajā spēlē Olimpiskā sporta centra tribīnēs tērptus fanu krekliņos un cepurēs!

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike