Intervija ar prezidentiem!

15:10 2. novembris, 2018

 

 

 

1.Ar ko šī gada čempionāts atšķiras no iepriekšējiem? Kādi ir čempionāta plusi un mīnusi?

Mārtiņš Petrovs:  Šī gada čempionāts atšķiras no iepriekšējiem, ar to, ka šajā cempionātā ir beidzot intriga, un principā ir grūti prognozēt katrā spēlē uzvarētāju, to ir parādījušas pirmās piecas kārtas

Raimonds Valts: Šī gada čempionāts ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem, vienīgi nesaprotami, kāpēc nav čempionāta statuss. Cerams, ka drīz viss atrisināsies. Šogad čempionātam ir daudz plusu. Pirmkārt, bonusu sistēma, spēlētāji ir vairāk motivēti. Otrkārt, šobrīd FK Nikars sastāvā nav leģionāri un līdz ar to vietējiem spēlētājiem pavada vairāk laika ‘’uz parketa’’. Treškārt, čempionāts kļuva daudz interesantāks, tāpēc ka tagad visas spēlēs nav paredzamas – visi var apspēlēt visus. Protams, visi cer apspēlēt arī Nikaru, bet cerība mirst pēdējā. Vienīgais mīnuss ir tas, ko es jau vienreiz minēju, ka čempionātam joprojām nav statusa, pagaidām LTFA nav vienojusies ar LFF.

2. Kas būtu jādara telpu futbola klubiem un LTFA, lai šis sporta veids veiksmīgi attīstītos Latvijā?

Mārtiņš Petrovs: Telpu futbola klubiem, ir jācenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk jauniešus no futbola, un jāveido savas skolas, LTFA ir jāvirza savs mērķis, Telpu futbols katrā pilsētā, un jāpiedalās visu bērnu un jauniešu telpu futbola organizēšanā visā valstī

Raimonds Valts: Telpu futbola klubiem un LTFA kopumā, jāmēģina piesaistīt pēc iespējas vairāk bērnus, nodibināt telpu futbola skolas, organizēt telpu futbola pasākumu bērniem. Man patika LTFA organizēts skolu turnīrs telpu futbolā pagājušogad, tā ir laba ideja, ka piesaistīt jaunus spēlētājus. Nākamgad Latvijā notiks U19 pasaules čempionāta finālturnīrs, tas ir liels gods, ka arī tas būs liels solis uz priekšu telpu futbolam.

 3. Nosauciet labāko vārtsargu un 4 laukuma spēlētājus no telpu futbola virslīgas uz šo brīdi, neiekļaujot savas komandas spēlētājus!

Mārtiņš Petrovs: Labākais vārtsargs uz šo brīdi Kaspars Žurovs, 4.laukuma spēlētāji Maksims Seņs, Rolands Putāns, Andrejs Baklanovs, Jurijs Halimons.

Raimonds Valts: Personīgi nenosaukšu nevienu spēlētāju, neesmu vērojis citas spēles.

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike