Intervija!!

15:57 8. novembris, 2018

1. Jūsu pēdējā spēle izvērtās ļoti dramatiska. Kas bija tas, kas ļāva izcīnīt uzvaru? Kādas stiprās īpašības Jūs varat atzīmēt savai komandai?

Žanis Zubovs- Sasniegt rezultātus var tikai darbojoties visai komandai kopā. Pēc zaudējuma 0:5 mājas spēlē ar FK‘’Beitar’’, kur tika nodemonstrēta ļoti slikta spēle, mums bija nepieciešama uzvara. Katra spēlētāja uzdevums pirms spēles ar FK‘’Rabu’’ bija noticēt sev, komandas biedriem un visai komandai kopumā. Šo spēli mēs uzvarējām ar rezultātu 6:5. Kopumā mūsu spēlētāji ir ļoti perspektīvi, viņos ir uzvaras gars, tikai nepieciešams kvalificēts speciālists, kurš novada spēli.

Maksims Seņs - Patiešām, spēle izvērtās pietiekami dramatiska! Spēles sākumā mēs atradāmies vadībā, pēc tam zaudējām ar 2 vārtu starpību, taču mums izdevās atspēlēties un uzvarēt. Domāju, ka galvenais faktors bija komandas raksturs, īpaši galvenā trenera raksturs.  Viņa ticība spēlētājiem dod mums pārliecību  saviem spēkiem. Komanda īstajā brīdī spēj saliedēties un mainīt spēles likeni savā labā, kaut gan dažkārt darbojas pārdroši un pieļauj daudz kļūdu. Manuprāt, izšķirošā nozīme ir komandas spiedienam un lielai vēlmei spēlēt.


2. Kā Jūs raksturotu savu nākamo pretinieku?
Žanis Zubovs- FK”Nikars” ir Latvijas Telpu futbola simbols, daudzkārtējs Latvijas čempions, Eiropas arēnas dalībnieks. Neskatoties uz to, ka šosezon FK‘’Nikars’’ cieš finansiālās grūtības, komandu nevar nosaukt par vāju. Šī komanda vienmēr ir uzturējusi augstu līmeni.

 Maksims Seņs - Ja nekļūdos, tad komanda no Daugavpils LDZ Cargo Latvijas Telpu futbola  Virslīgā piedalās pirmo reizi. Tās sastāvā ir diezgan kvalificēti spēlētāji, kuriem jau ir pieredze Latvijas Virslīgā. Komanda LDZ Cargo ir diezgan mobila, ātri pāriet no aizsardzības uzbrukumā. Spēlējot pret mums, viņi spēlēja no aizsardzības, darbojoties pretuzbrukumos, tāpēc mums nācās lielāko spēles laiku spēlēt uzbrukumā un censties salauzt pretinieka aizsardzību. Rezultāts uz tablo liecināja par to, ka mums ne viss šajā spēlē izdevās. Tikai spēles pēdējā minūtē mēs spējām izraut uzvaru. Ceru, ka turpmāk  nepieļausim tik daudz kļūdu aizsardzībā un spēle izvērtīsies mums dadz labvēlīgāka.

3. Kāda būtu Jūsu izlase čempionātam bez saviem spēlētājiem?

Žanis Zubovs- 

Vārtsargs: Aigars Bondars

Laukuma spēlētāji: Matīss Babris, Maksims Seņs, Germans Matjušenko, Miks Babris

 Maksims Seņs - Vārtsargs: Kaspars Nerets

Laukuma spēlētāji: Аrtūrs Jerofejevs, Dmitrijs Kuzmins, Vitālijs Aguls, Aleksandrs Kuļešovs.

 

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike