Germans Matjušenko: futbolisti atstāja visus spēkus laukumā

12:12 6. oktobris, 2018

FK "Nikars" piektdien, 5. oktobrī, Jelgavā piedzīvoja zaudējumu arī UEFA Telpu futbola Čempionu līgas otrajā spēlē, ar rezultātu 2:6 atzīstot Rumānijas spēcīgākā kluba "Informatica Timisoara" pārākumu. Ar rezultatīviem sitieniem mājinieku rindās šajā spēlē izcēlās Maksims Seņs un Andrejs Baklanovs. Tikmēr pēcspēles preses konferencē cīņas gaitu komentēja rumāņu kluba pieredzējušais spēlētājs un vienlaikus arī galvenais treneris Roberts Lupu, kā arī FK "Nikars" futbolists Germans Matjušenko.

"Šī bija grūta spēle mūsu komandai. Spēlējām pēc smagas cīņas vakar pret Vācijas klubu. Manuprāt, "Nikars" bija spēcīgāks pretinieks nekā vācieši. Zinu, ka Orlando Duarte ir ļoti labs treneris. Vienlaikus zinu, ka "Nikars" komanda šobrīd saskārusies ar grūtībām. Pat tad, ja šajā klubā pašlaik spēlē tikai Latvijas futbolisti, viņi spēja izrādīt grūtu pretestību mums. Mūsu komandā turpretim ir vairāki ārzemju futbolisti, jo klubs pašlaik investē finanšu līdzekļus sastāva pastiprināšanā vairāk nekā "Nikars". Šobrīd mēs jau cenšamies koncentrēties svētdienas cīņai pret Polijas klubu, jo vēlamies uzvarēt un doties mājās ar uzvaru šajā grupā!" tā pēcspēles preses konferencē izteicās "Informatica Timisoara" galvenais treneris.

"Šodien arī bija grūti. Taču mēs visi gribējām un izdarījām visu, ko varējām. Katrs spēlētājs atstāja visus spēkus laukumā, lai pierādītu gan sev, gan skatītājiem, ka mēs cīnāmies līdz galam. Pirmais mačs ir aizmirsts. Mēs gribējām uzvarēt, tāpēc netaupījām spēkus. Tomēr atkal pašā sākumā ielaidām vārtus. Iespējams, tas bija koncentrācijas zudums, varbūt arī kaut kur nepaviecās... Vienlaikus šajā mačā arī paši neizmantojām savas izdevības," norādīja Germans Matjušenko.

Pēcspēles preses konferences audio ieraksts:
https://soundcloud.com/fknikars/fk-nikars-informatica-timisoara-pecspeles-preses-konference-05102018

Turnīra noslēdzošās spēles paredzētas svētdien, 7. oktobrī. Vispirms plkst. 15:00 savā starpā tiksies "Informatica Timisoara" un "Rekord Bielsko-Biała", savukārt plkst. 17:30 Latvijas čempioni FK "Nikars" centīsies izcīnīt pirmo uzvaru šajā turnīrā mačā pret Vācijas klubu "VfL 05 Hohenstein-Ernstthal". Ieeja uz visām spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike