TFS ‘’Nikars-Vanagi 2009’’ izcīna 3. vietu starptautiskajā turnīrā “Fragaria Cup 2018” Slovākijā!

16:37 12. jūlijs, 2018

Laika posmā no 2.jūlija līdz 6.jūlijam Slovākijas pilsētā Prešovā norisinājās populārais, starptautiskais turnīrs “Fragaria Cup 2018”. TFS “Nikars-Vanagi” uz turnīru bija devušies ar U-9 vecuma komandu. Šajā vecumā turnīrā piedalījās 24 komandas, tika pārstāvētas komandas no Polijas, Slovākijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Rumānijas, Ungārijas un Latvijas.

Turnīra formāts paredzēja, ka komandas tika sadalītas trīs grupās pa 8 komandām katrā, un tikai 2 labākās tiek ceturdaļfinālā. Mūsu komanda grupu turnīru aizvadīja godam, izcīnot 5 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus, grupu turnīru noslēdzot 2. vietā! Ceturtdaļfinālā pretī nāca komanda no Polijas UKS MDK Plock. TFS “Nikars-Vanagi” parādot labāko spēli turnīrā uzvarēja pārliecinoši ar rezultātu 4-0! Pusfināls pret FC “Inter Bucharest” neizvērtās tik labi un tika piedzīvots zaudējums 1-3! Spēle par 3.vietu bija smaga, taču puiši izcīnīja uzvara, ar 1-0 pārspējot komandu no Rumānijas “Juniorul Brasov”. Kopvērtējumā TFS “Nikars-Vanagi” ieņēma augsto 3.vietu!

Spēļu rezultāti:

TFS Nikars-Vanagi 3-0 DJUFK Arsenal Kiev (Ukraina);

TFS Nikars-Vanagi 2-1 CFT Academy MFK Vranov (Slovākija);

TFS Nikars-Vanagi 2-0 FC Tatran Prešov (Slovākija);

TFS Nikars-Vanagi 0-3 Juniorul Brasov red (Rumānija);

TFS Nikars-Vanagi 1-2 ACS FC Juventus Timisoara (Rumānija);

TFS Nikars-Vanagi 3-0 FC Fortuna Minsk (Baltkrievija);

TFS Nikars-Vanagi 2-1 UKS Rona 03 ELK A (Polija);

 

Ceturtdaļfināls:

TFS Nikars-Vanagi 4-0 UKS MDK Plock (Polija);

 

Pusfināls:

TFS Nikars-Vanagi 1-3 FC Inter Bucharest (Rumānija);

Spēle par 3. vietu:

TFS Nikars-Vanagi 1-0 Juniorul Brasov red (Rumānija);

 

TFS Nikars-Vanagi komandas sastāvs:

Mareks Muižzemnieks (GK), Mikus Caune (C), Arvis Muižzemnieks, Edvards Eida, Deivids Kļaviņš, Stefans Prudņikovs, Jānis Kazainis, Markuss Baltais, Andris Ozoliņš, Makars Prokofjevs, Rūdolfs Ozols.

 

Trenera Laura Hincenberga komentārs:

Iegūta lieliska pieredze, kas nākotnē šiem puišiem palīdzēs pareizi un pilnvērtīgi attīstīties futbolā. Turnīrs bija labs izaicinājums spēlētājiem ar agro celšanos un noskaņošanos uz katru spēli. Man prieks, ka mēs ar to kopā tikām galā! Redzēju spēlētājos degsmi, vēlmi un azartu šajā turnīrā kaut ko izcīnīt. Spēlētāji varēja sevi pārbaudīt interesantās cīņās pret laba līmeņa pretiniekiem. Patika spēlētaju spēja pielāgoties dažādiem apstākļiem. Mazliet sarūgtinājums palika pēc pusfināla, kurā man, kā trenerim, nesanāca komandu noskaņot no pirmās minūtes uz nopietnu cīņu. Spēle par 3.vietu bija ļoti smaga, pretinieks kontrolēja bumbu, taču šoreiz komanda parādīja savu raksturu no vislabākas puses. Esam priecīgi un lepojamies par sasniegto šajā turnīrā. Liels paldies spēlētājiem par ticību trenerim, attieksmi, cīņassparu un parādīto sniegumu uz laukuma!

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike