TFS “Nikars-Vanagi 2009” ar uzvaru “Gulbja kausā” noslēdz sezonu

15:31 9. augusts, 2018

Laika posmā no 3. lidz 5.augustam Gulbenē, otro reizi vēsturē, risinājās Gulbja Kauss. 2009.gada dzimušajiem turnīrs pulcēja 8 komandas no Latvijas : FK Dinamo Riga, JDFS Alberts, Gulbenes BJSS, FK Priekuļi, FK Veina, FS Metta, Rigas Futbola skola, TFS Nikars-Vanagi.

Turnīra formāts paredzēja apļa sistēmu, kur katra komanda nospēlē pret katru, un komanda, kura būs uzkrājusi lielāko punktu skaitu, uzvarēs. TFS Nikars-Vanagi komanda, nospēlējot 7 spēles, 5 reizes uzvarēja un 2 reizes nospēlēja neizšķirti. Turnīra laikā, uzkrājot 17 punktus, TFS Nikars-Vanagi kļuva par turnīra uzvarētājiem.
Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Arvis Muižzemnieks, un par visa turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Mikus Caune.
Spēļu rezultāti:
TFS Nikars-Vanagi 3 – 0 Rigas Futbola skola (J.Kazainis, M.Caune, D.Kļaviņš);
TFS Nikars-Vanagi 2 – 1 FK Veina (J.Kazainis x2);
TFS Nikars-Vanagi 5 – 1 FK Priekuli (J.Kazainis, D.Kļaviņš, M.Baltais, M.Caune x2);
TFS Nikars-Vanagi 1 – 0 FK Dinamo Riga (M.Caune)
TFS Nikars-Vanagi 3 – 0 FS Metta (M.Prokofjevs, E.Eida, M.Caune)
TFS Nikars-Vanagi 1 – 1 JDFS Alberts (M.Prokofjevs)
TFS Nikars-Vanagi 1 – 1 Gulbenes BJSS (D.Kļaviņš)

TFS Nikars-Vanagi komandas sastāvs :
Mareks Muižzemnieks (GK), Mikus Caune (C), Makars Prokofjevs, Markuss Baltais, Arvis Muižzemnieks, Jānis Kazainis, Deivids Kļaviņš, Edvards Eida, Miķeļis Baltaisbrencis, Rūdolfs Ozols.

Trenera Andreja Ziļa komentārs:
Komanda pirmo reizi aizvadīja tik garu turniru 8x8 formātā, parādīja ļoti labu sniegumu un rezultātu. Dažādu iemeslu dēļ komanda uz turnīru atbrauca nepilnā sastāvā un ne savā labākajā formā. Neskatoties uz to, spēlētāji parādīja lielisku spēli un cīņassparu. Patika, ka komandai ir raksturs, jo dažas uzvaras bija gūtas pēdējo 2-3 minūšu laikā, kas ir ļoti vērtīgi komandas tālākai attīstībai. Nedaudz sabojāja labo garastāvokli pēdējā diena, kur bija nospēlēti 2 neizškirti. Lielā slodze, nogurums un nepilnības sastāvā darīja savu.
Ir gūta laba pieredze spēlējot 8x8, jo nākamajā sezonā komanda pāriet uz tādu formātu. Kopumā esam priecīgi un lepojamies ar sasniegto šajā turnīrā. Liels paldies spēlētājiem par attieksmi, cīņassparu un parādīto sniegumu uz laukuma! Paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!
Lai jaukas un piepildītas brīvdienas! Treniņi atsāksies 21.augustā pl.18.30 LSPA stadionā.

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike