Telpu Futbola Skolai Nikars-Vanagi labs sniegums Montesilvano Futsal Cup 2017!

14:00 4. jūlijs, 2017

No 25. jūnija līdz 1. jūlijam Itālijas pilsētās Montesilvano un Peskarā norisinājās 5. ikgadējais telpu futbola turnīrs ''Montesilvano Cup 2017'', kurā dalību ņēma arī mūsu bērnu komanda TFS Nikars-Vanagi.

Uz turnīru komanda bija devusies ar diviem vecumiem U-11 un U-13. Komandas ieguva 5. vietu (U-11) un 7. vietu (U-13).
U-11 komanda turnīra ievadā piekāpās komandai no Francijas B2M ( Le Perreux-Sur-Marne) 3-4, kā izrādījās vēlāk ,komanda no Francijas uzvarēja visā turnīrā kopumā. Turnīra turpinājumā komanda guva 2 uzvaras grupu turnīrā, uzvarot komandas no Itālijas 5-0 SC Marconi un 7-0 Devils Chieti, izcīnot otro vietu grupā, kas deva iespēju doties cīņā par 5.-8. vietu.

Mazajā pusfinālā tika uzvarēta komanda no Torino (Brillante) 7-0, cīņā par 5. vietu skaistā un aizraujošā spēlē 2-1 tika uzvarēta Fernandao 6 komanda no Barselonas.

Kopumā komanda parādīja atzīstamu sniegumu, ar vārtiem šajās visās spēlēs atzīmējās komandas kapteinis Matīss Caune (12 vārti), Henrijs Gulbis (4 vārti), Kristians Kudors (2 vārti), Kristers Bilinskis (2 vārti), Emīls Lūsis (2 vārti), Heino Toms Lūmanis (1. vārti), Tomass Vaivods (1. vārti). Lielu ieguldījumu komandas panākumos sniedza arī vārtsargi - Mārcis Kazainis un Edvards Valts, kā arī laukuma spēlētāji Marats Juldaševs un Roberts Ozols.

U-13 komanda, kas bija sastādīta no 11 un 12 gadīgiem spēlētājiem, turnīru sāka ar spēli pret slavenā telpu futbolista Fernandao 6 akadēmiju no Barcelonas. Līdzīgā un momentiem bagātā spēlē veiksme šoreiz uzsmaidīja spēlētājiem no Barselonas, spēlē tika noslēgta ar 1-2 zaudējumu. Turnīra turpinājumā uzvarētas komandas Macabi (Roma) un Lazio (Roma) 5-1 un 3-2. Spēle pret Lazio izvērtās ļoti dramatiski, itāļu komanda bija pārāka gan augumā, gan fiziski, bet mūsu komanda izrādījās spēcīgāka taktiski un tehniski, ļoti smagā spēlē patērējot daudz spēka un gūstot mikrotraumas, tika izcīnīta vajadzīgā uzvara un ieņemta 2. vieta grupā, kas ļāva cīnīties par 5.-8. vietu.

Mazajā pusfinālā tika piedzīvots zaudējums pret komandu Virtus Romanina 1-3, bija manāms, ka komanda pārāk daudz spēka bija atstājusi spēlē pret Lazio, tāpāt spēlē traumas dēļ nevarēja piedalīties uzbrukuma līderis Gregors Helmanis. Spēlē par 7. vietu, mūsu komandai pretī stājās komanda no Romas (IL Ponte), taču pretinieks neizrādīja nekādu pretošanos un tika gūta pārliecinoša uzvara 8-1.

Šajās spēlēs ar vārtu guvumiem atzīmējās komandas kapteinis Robins Stērninieks (3 vārti), Gregors Helmanis (3 vārti), Mārtiņš Dzenītis (6 vārti), Valters Volbergs (2 vārti), Toms Evertovskis (2 vārti), Raivo Smilga (1 vārti), Edvards Reksnis (1 vārti) ,spēlē pret Macabi lielisku piespēli atdeva Jēkabs Kurzemnieks. Diemžēl visu turnīru ar mikrotraumu nospēlēja komandas vārtsargs Renārs Jansons, taču godam cīnījās un deva ieguldijumu komandas panākumos.

Citi raksti

  • LNK Group
  • Senson Paint
  • GR Kvinto
  • Vanags
  • RG Trans
  • DABA
  • Nike