FK”Nikars” turpina uzvaras gājienu LTFA “Optibet” Latvijas Telpu futbola virslīgā.

16:21 29. janvāris, 2018

27.janvārī, pēc vairāk nekā viena mēneša pārtraukuma, FK”Nikars” spēlētāji atsāka dalību LTFA”Optibet” virslīgā. Spēle notika Salaspils Sporta centrā, un šoreiz FK”Nikars” tikās ar savu principiālo pretinieku FK”Raba”, kuru vada Latvijas Telpu futbola izlases treneris Artūrs Šketovs.

Skatītāji, kas bija atnākuši uz šo spēli, baudīja aizraujošu un skaistu futbolu abu komandu izpildījumā. Lai gan FK”Nikars” spēlētāji pārliecinoši kontrolēja bumbu, pirmajā puslaikā tā arī nespēja atklāt spēles rezultātu. Pretinieka komandas spēlētāji prasmīgi aizsargājās un veidoja ļoti asus prteuzbrukumus.

21.minūtē stūra sitiena izpildes laikā, saņemot piespēli no Maksima Seņa, Jānis Pastars atklāja spēles rezultātu (1:0). 24.minūtē Rodrigo  caur centru apspēlēja pretinieka spēlētāju Sergeju Petrenko, vēlāk arī vārtsargu Kasparu Žurovu un raidīja bumbu tukšos vārtos (2:0). Pēc FK”Raba”spēlētāja kļūdas, FK”Nikars” kluba jaunpienācējs Marselo uzķēra bumbu un raidīja to vārtu labajā apakšējā stūrī (3:0). 6 minūtes pirms spēles beigām FK”Raba” nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un sāka izspēlēt 5 pret 4. Drīz pēc šīs maiņas FK”Raba” kapteinis Jevgēnijs Hercbergs kļūdījās, to izmantoja Germans Majušenko un raidīja bumbu tukšos vārtos (4:0). Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 5 minūtes, FK”Raba” spelētājs Valērijs Čistjakovs apspēlēja Oskaru Ikstenu, izgāja ar bumbu laukuma centrā un no 9 metru attāluma raidīja to vārtos. Izgājis no vārtiem FK”Nikars” vārtsargs Kaspars Nerets nespēja atvairīt šo bumbu, un spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 FK”Nikars” labā.

Par lielu nožēlu, šajā spēlē nopietnu traumu guva FK”Nikars” kapteinis Andrejs Aleksejevs, neveiksmīgi piezemējoties kādā no spēles momentiem. 29.janvārī Andrejam tika veikta medicīniskā izmeklēšana, kurā tika konstatēts krustenisko saišu plīsums.

FK”Nikars” spēlētāji, vadība, treneri un kluba personāls vēl Andrejam izturību un drīzu atveseļošanos!