FK”Nikars” sekmīgi aizvadījis pirmo finālsērijas spēli “Optibet” Latvijas Virslīgas Telpu futbola čempionātā.

14:48 24. aprīlis, 2018

22.aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās pirmā finālsērijas spēle “Optibet” Latvijas
Virslīgas Telpu futbola čempionātā.

Pirmā finālspēle FK”Nikars” komandai nebija viegla. Mūsu pretinieks FK”Beitar” ļoti veiksmīgi aizsargājās, kas atspoguļojās arī rezultātā. Tikai spēles 17.minūtē Rodrigo spēja atklāt spēles rezultātu (1:0). Mazliet vēlāk, 19.minūtē, soda sitiena izpildes laikā Oskars Ikstens saņēma piespēli no Maksima Seņa un raidīja bumbu vārtos (2:0).
23.minūtē stūra izspēles laikā Edigleusons atdeva piespēli uz laukuma vidu Marselo, no kura bumbu ielidoja vārtos (3:0). Spēles 33.minūtē bijušais FK”Nikars” spēlētājs un pašreizējais FK”Beitar” kapteinis Andrejs Šustrovs auta izspēles laikā guva savai komandai pirmos vārtus, jo FK”Nikars” vārtsargs Antons Astrahancevs nespēja savaldīt bubu un tā ieripoja vārtos (3:1). 5 minūtes līdz spēles beigām FK”Beitar” centās glābt spēles iznākumu un sūtīja
laukumā piekto laukuma spēlētāju, taču gaidīto rezultātu tas nedeva. 38.minūtē Edigleusons saņēma piespēli no Rodrigo uz tālo vārtu stabu, un spēcīgi raidīja bumbu vārtos (4:1). Pēdējo punktu šai spēlei pielika FK”Nikars” kapteinis Dmitrijs Zabarovskis, kurš izmantojot izdevību, ka pretinieka vārtos nav vārstarga, raidīja bumbu tukšos vārtos (5:1).

Otrā finālsērijas spēle “Optibet” Latvijas Virslīgas Telpu futbola čempionātā notiks 26.aprīlī pl.19:30 Spuņciema Sporta hallē.