FK “Nikars” pieveic TFK “Rēzekne” un iegūst Superkausa titulu

16:30 22. septembris, 2017

Desmitkārtējā valsts čempione FK “Nikars” piektdien “Elektrum” Olimpiskajā centrā ar rezultātu 4:2 pieveica pērnās sezonas bronzas medaļnieci TFK “Rēzekne” Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Superkausa turnīra mačā, tādējādi kļūstot par šīs trofejas ieguvēju. Divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Maksims Seņs.

Superkausa izcīņas mačā tradicionāli tiekas iepriekšējās sezonas Virslīgas čempionāta uzvarētāja ar kausa ieguvēju. Tā kā FK “RABA”, kas pērn kļuva par Latvijas kausa trofejas īpašnieci, organizatorisku iemeslu dēļ atteicās no dalības šajā cīņā, tās vietu ieņēma pagājušās sezonas bronzas medaļniece TFK “Rēzekne”.

Jau spēles pirmo divu minūšu laikā abas komandas kopā guva trīs vārtus. Vispirms ar filigrānu tālsitienu “nikariešu” vārtsargu Kasparu Neretu pārspēja Rēzeknes kluba ukraiņu viesspēlētājs Dmitro Mihailenko, uz ko nekavējoties sekoja Latvijas čempiones atbilde divu Maksima Seņa gūto vārtu izteiksmē. Abus vārtus pieredzējušais telpu futbolists guva gandrīz identiskā veidā, nokļūstot pirmais pie bumbas un raidot to vārtos pēc stūra sitiena izspēles.

Devītajā minūtē savu vārdu teica “Nikars” vienības kapteinis Andrejs Aleksejevs, palielinot pārsvaru jau līdz divu vārtu starpībai, uz ko rēzekniešu rindās drīz vien atbildēja Vitālijs Vavilovs, samazinot rezultātu līdz 2:3. Puslaika izskaņā, izmantojot TFK “Rēzekne” ļoti rupju kļūdu aizsardzībā, brazīlietis Edigleusons De Sousa panāca 4:2 “nikariešu” labā.

Mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, uzvaru spēlē un līdz ar to arī Superkausa titulu iegūstot FK “Nikars” telpu futbolistiem.

Kā zināms, desmitkārtējo Latvijas čempioni jau pavisam drīz gaida pārbaudījums prestižo“UEFA Futsal Cup” sacensību ietvaros, kur FK “Nikars” 2017./2018. gada sezonas “main round” kārtā Serbijā laika periodā no 11. līdz 14. oktobrim tiksies ar serbu “Ekonomac”, portugāļu čempioni “Sporting”, kā arī Ukrainas vienību “Kherson”. Elites kārtai kvalificēsies trīs labākās šīs grupas komandas.